Євген Літвінковіч заспіває в грандіозному мюзиклі «Notre Dame de Paris»

Продюсерский центр

Вже в ці вихідні, 28 і 29 березня, на сцені Палацу «Україна» відбудеться прем’єра грандіозного концерту-мюзиклу «Notre Dame de Paris», одну з головних музичних ролей в якому виконає Євген Літвінковіч.

Розмах проекту вражає – великий симфонічний оркестр, хор, ритм-група – всього буде задіяно 150 артистів і буде використано 30 тонн світлового і звукового устаткування. Коли Євгену запропонували стати одним із семи солістів в такому великому проекті, артист, не роздумуючи, погодився.

«Я обожнюю цей мюзикл, і дуже приємно, що мене запросили заспівати в такому грандіозному концерті, та ще й одну з головних партій, – говорить Євген Літвінковіч. Скажу більше, мені дісталася одна з найбільш гротескних ролей і музично складних партій – у концерті я виконую партії Клопена, короля Двору Чудес, такого собі ватажка злодіїв, крадіїв і волоцюг. При цьому мій герой є братом Есмеральди, який взяв всю опіку над нею на себе і замінив їй рідного батька. Так що в якомусь роді виходить, що я став батьком, і мені це дуже навіть подобається! З нетерпінням чекаю прем’єри цього великого музичного події ».

У концерті «Notre Dame de Paris» беруть участь виключно українські артисти, які виконають вокальні партії головних героїв мюзиклу мовою оригіналу. Для цього з ними займається носій мови – французька співачка, яка допомагає артистам освоїти мову, оригінальне звуковидобування і вимову. Репетиції тривають вже п’ятий місяць, вся команда занурена в магію неймовірних текстів Люка Пламондон і чарівної музики Ріккардо Коччіанте. Уже в ці вихідні велика творча команда представить результати своєї тривалої роботи широкій публіці.

«У мене в останні місяці дуже велике гастрольне завантаження, на носі весняний тур по двадцяти містах країни, – але я настільки загорівся« Notre Dame de Paris », що зараз віддаю всього себе саме цього проекту. -ділиться враженнями Євген Літвінковіч. –  Відчуваю неймовірні емоції, які, сподіваюся, відчують і глядачі в залі. До зустрічі на прем’єрі, де ми вам знову розповімо неповторну, до болю знайому і в той же час абсолютно нову історію безсмертної любові! »

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля